“sizin için en iyisini üretiyoruz”

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurucumuz İhsan Yüksel, 1986 yılında İstanbul Bayrampaşa’da küçük bir işletme olan Dar Dokuma atölyesi  ile ticari faaliyetlerine başladı.

Tekstil sektörü hayatına başladığı yıllarda ortaklıklar yaparak, Tekstilin kalbi olan İstanbul-Fatih/Yeşildirek bölgesinde 1989 yılında CİZGİ TEKSTİL adı ile bir mağaza açarak ürettiği ürünleri aracısız müşterilerine satmaya başladı.

Gelişen süreç içersinde Ticari faaliyetlerini kurumsallaştırma kararı alan Yüksel; 1994 yılında kardeşlerinden (Fikri Yüksel, Aslan Yüksel ve Murat Yüksel) birlikteliği ile “Yüksel Kardeşler Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.” firmasını kurarak kurumsal kimliğine kavuşturdu.

2007 yılında bir kardeş firma kurarak “Hatipoğlu Tekstil Ürünleri İnşaat Turizm Tic. ve San. Ltd. Şti.” adında “Dar Dokuma” üretimi ve aksesuar pazarlama şirketini kurarak faaliyetlerine devam etmektedir.

25 Nisan 2018 Tarihinde yıllar önce emek vererek kurmuş olduğu Yüksel Kardeşler firmasını, kardeşlerine … bırakarak ayrıldı.

“Hatipoğlu Tekstil Ürünleri İnşaat Turizm Tic. ve San. Ltd. Şti olarak faaliyetlerine 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad.No 122 B1 adresinde kendi binasında devam ediyor.

hakkımızda
Sohbete Başla
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Hatipoğlu
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz.